Сервісний центр

Ремонт і обслуговування принтерів і БФП.

Авторизований сервіс центр Sharp

Флора-Техно

Функціональні можливості копіювального апарату.

Автоматична та ручна експозиція - параметр, за допомогою якого користувач може змінювати яскравість та контрастність оригіналу. Зазвичай користувач "довіряє" апарату, який встановлений у режимі автоматичної експозиції. На практиці ручна експозиція використовується, якщо запропонований оригінал має дуже слабку контрастність або дефекти зображення.

Автоматичне перемикання касет - актуальне, якщо в одній із касет закінчився папір. Апарат самостійно шукає нове "джерело" паперу і перемикається на нього.

Масштабування - можливість зміни розміру оригіналу під час виготовлення копії. Змінюється у межах (наприклад, 50%-200% з кроком 1%) в різних апаратів. Часто копіювальний апарат має фіксовані значення масштабування. Принцип масштабування аналогових копіювальних апаратів ґрунтується на використанні вбудованої оптичної системи лінз. При зміні відстані між останніми та оригіналом виходять зображення з плавним чи фіксованим збільшенням. У цифрових апаратах використовують методи комп'ютерної обробки зображення оригіналу. Зображення після сканування оцифровується і процесор виконує перерахунок bitmap - бітової карти зображення до потрібного розміру. У цьому випадку можливості масштабування апаратно практично не обмежені і визначаються якістю оригіналу, а також пам'яттю апарату.

Режими 1 в 2 , 2 в 2, 2 в 1 - різні можливості отримання копій з оригіналів. Наприклад, при знятті копії з розвороту книги ліва сторінка копіюється на одну, а права на іншу сторону аркуша (за наявності дуплексу). Можна і навпаки, з двостороннього оригіналу зняти односторонню копію за принципом "два зображення одну сторінку" (зрозуміло, зі зменшенням).

Режим обкладинки в процесі безперервного копіювання після виготовлення певної кількості копій можна "попросити" апарат перекладати їх чистим аркушем паперу (часто іншого кольору та (або) з іншого матеріалу - більш щільного паперу, плівки). В результаті в сортері знаходяться практично готові проспекти з передньою та задньою обкладинкою.

Режим усунення полів - при знятті копії з книги або журналу можна усунути поля, і зображення "займе" весь аркуш. Можна і навпаки, для виготовлення невеликих брошур можна змусити апарат залишати поля ліворуч/праворуч. Проблем із палітуркою не буде.

Рециркуляція тонера – система, яка використовує тонер безвідходно. Дозволяє знизити його витрати, уникнути неприємної процедури утилізації "відпрацьованого" тонера, підвищити екологічність апарату. Якість копій при цьому залишається високою.

Сортування хрест-навхрест - При використанні функції "сортування поворотом" апарат копіює багатосторінковий документ у підібрані комплекти (пачки), розташовані так, що вони чергуються в стосі, розташовані одна поперек іншої (хрест-навхрест). Достоїнство цього методу в тому, що такий пристрій як сортувальник не потрібний для розкладки копій в пачки.

Фоторежим - спеціальний режим виготовлення копій з фотографій і напівтонових зображень, і навіть зображень, містять дрібні деталі. У фоторежимі апарат передає більше градацій сірого та всі деталі, межі між різкими переходами виходять м'якшими та плавнішими. При використанні цього режиму відбувається зниження напруги і тонер покриває темні ділянки зображення на барабані тоншим шаром, у результаті відтворення тонів стає більш точним.

Режим титульного аркуша

дозволяє використовувати кольоровий або щільний папір для створення титульних листів. Це дозволяє зробити документи легко пізнаваними та збільшує час їх зберігання.

Режим вставки

дозволяє розділяти копії, вставляючи між ними аркуші кольорового паперу. Ці листи можуть залишатися чистими або можна копіювати.

Режим розділу копіювальний апарат вводить номери сторінок, з яких починаються розділи, і він автоматично копіює першу сторінку кожного розділу на лицьову сторону аркуша. Якщо це необхідно, зворотний бік попереднього листа залишиться чистим.


При використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання із зазначенням адреси сайту обов'язкове.